Новости

“курс для лікарів 4.0 Перемога”

Доброго дня, дорогі колеги! Команда лікарів Першого ГВфрендлі дитячого медичного центру, Харкова, Україна, підготувала вже 4-й курс навчання ...

Частые адекватные вопросы и ответы про вакцинацию от ковида

Кому делать  прививку от COVID-19?

Сегодня в Украине всем!!!! гражданам от 18ти лет.

Дети от 12ти могут быть привиты если ...

Обмен донорским молоком

Донорское молоко в случае, если маме не хватает своего молочка может стать спасением для деток, так как не ...

“курс для лікарів 4.0 Перемога”

Доброго дня, дорогі колеги!

Команда лікарів Першого ГВфрендлі дитячого медичного центру, Харкова, Україна, підготувала вже 4-й курс навчання з грудного вигодовування та годування немовлят саме для лікарської аудиторії, який  складає майже 30 2х-годинних  вебінарних занять, та іспит. Загальна тривалість навчання складатиме 100 годин, з яких 5 годин буде відведено навчанню з комуникативних навичок, необхідно для реєстрації на іспит IBCLC. 

Курс включатиме теми, які необхідні лікарю у питаннях ГВ: у тому числі фізіологічні основи  грудного вигодовування (ГВ), сучасну актуалізацію ситуації, термінологію, документи, на які може спиратися сучасний лікар, анатомо-фізіологічні основи лактації, біохімію грудного молока, особливості перинатальної психології , сучасну практику ГВ, оцінку годування, роботу з проблемами ГВ, докорму, релактації, харчування мами, що годує, прикорму, завершенню ГВ, можливості призначень медикаментів  і вакцинації при ГВ. Окреме заняття буде присвячено годуванню під час війни. 

 

Всі теми адаптовані під лікарську аудиторію, адже ми знаємо, як важливо для Вас мати науково-обґрунтовану, достовірну та сучасну інформацію, засновану на доказах. Під час підготовки ми використовували лише сучасні та актуальні знання у цій галузі науки, що є доступні к грудню 2022р. Будучи глибокими адептами грудного вигодовування, ми ретельно підійшли до підготовки занять, щоб здійсніти підготовку в цій галузі саме лікарської аудиторії. Практично кожне слово, кожен слайд і звичайно кожна лекція базуються не тільки на нашому величезному особистому досвіді, а також на фактах сучасної науки в даній галузі, з якою більшість лікарів не знайома.

Курс проводиться українською мовою.

 

Після закінчення курсу випускники складають іспит, і лише ті, хто успішно складуть його, отримають сертифікат  (українською та англійською мовами) про успішне проходження курсу навчання годування дітей перших 2-х років життя, що включатиме 100 годин, з яких 5 годин буде відведено навчанню з комуникативних навичок.

 

Для тих,  проведе оплату одним платежем до 31.12.2022 включно – 12000 грн.

З 1.01.2023 – Вартість цього навчання становитиме 14000 грн.

Якщо Ви бажаєте провести оплату двома платежами ( 1й – до початку курсу, 2й до 15ї лекції – то це можна зробити двома платежами по 7000 грн.

 

Якщо Вас влаштовують наші умови, просимо Вас заповнити форму реєстрації, вона у профілі.

 

Пост анонс 10.12

 

Доброго дня, дорогі колеги!

🍎Якщо Ви педіатр,  лікар загальної практики сімейної медицини,  якщо Ви працюєте в державній клініці, або вже створили свою власну практику  це доя Вас. Можливо, Ви тільки мрієте про свою клініку- це те, що треба. Наявність сучасних знань в сфері грудного вигодовування- сьогодні це “must have” для сучасного лікаря. Ваші пацієнти будуть знати, що Ви профі і Вам можно довірити найцінніше- старт життя власної дитини. Ви допоможете та підтримаєте професійно. Це завжди перевага в порівнянні з іншими колегами, які цього не вміють

🍎Команда лікарів Першого ГВфрендлі дитячого медичного центру, Харкова, Україна, підготувала вже 4-й курс навчання з грудного вигодовування та годування немовлят саме для лікарської аудиторії, який  складає майже 30 2х-годинних  вебінарних занять, та іспит. Загальна тривалість навчання складатиме 100 годин, з яких 5 годин буде відведено навчанню з комуникативних навичок, необхідно для реєстрації на іспит IBCLC. 

🍎Курс читається українською.

 

🍎Для тих,  проведе оплату одним платежем до 31.12.2022 включно – 12000 грн.

З 1.01.2023 – Вартість цього навчання становитиме 14000 грн.

Якщо Ви бажаєте провести оплату двома платежами ( 1й – до початку курсу, 2й до 15ї лекції – то це можна зробити двома платежами по 7000 грн.

 

🍎Якщо Вас влаштовують наші умови, просимо Вас заповнити форму реєстрації, вона тут ➡️

До 2.08.2023 можна пройти навчання по записам лекцій

Додати коментар

...